Zapewnimy Ci skuteczne eliminację myszy, kretów, szczurów oraz innych niemile widzianych gryzoni. Stosujemy zróżnicowane metody i dopasowujemy się do specyfiki Twojego miejsca zamieszkania lub firmy. Gwarantujemy skuteczność z zachowaniem bezpieczeństwa użytkowania pomieszczeń.

Możesz liczyć na najwyższą jakość usług

Profesjonalizm

Profesjonalna deratyzacja to doświadczeni i przeszkoleni specjaliści, których zatrudniamy. Stale podnosimy swoje kwalifikacje i wdrażamy nowoczesne rozwiązania z myślą o Twoim zadowoleniu.

Bezpieczeństwo

Stosujemy wyłącznie certyfikowane preparaty i pułapki najwyżej klasy. Służymy Ci kompletna i merytoryczną informacją w obszarze deratyzacji. Twoje bezpieczeństwo jest dla nas kluczowym priorytetem.

Skuteczność

Wiemy, że skuteczna deratyzacja to wymierne rezultaty naszych działań, po których nasz ocenisz. Dokładamy wszelkich starań by każdy Klient z zadowoleniem polecał nasze usługi kolejnym.

Szybkość

Dokładamy wszelkich starań, by natychmiast reagować na Twoje wezwanie. Działamy sprawnie aby nie dezorganizować Twojego życia oraz funkcjonowania Twojej firmy

Deratyzacja dla firmSzybka, profesjonalna i skuteczna deratyzacja w Twojej firmie

Wiemy, że gryzonie to dla Twojej firmy realne straty finansowe i zagrożenie higieny. Działamy szybko i kompleksowo eliminując nieproszonych gości oraz zabezpieczając pomieszczenia przed przyszłą obecnością gryzoni. Możesz powierzyć nam zarówno doraźną deratyzację jak i stały monitoring swojej firmy.

Nasze działania realizujemy dyskretnie i w sposób niewpływający na bezpieczeństwo funkcjonowania firmy oraz jej pracowników. Obsługujemy obiekty spełniające wysokie wymagania systemów HACCP, IFS, GMP, GHP, IPM oraz BRC.

Deratyzacja dla Twojego domuDeratyzacja Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Piaseczno... wszędzie gdzie potrzebujesz


Sprawnie usuniemy gryzonie z Twojego mieszkania lub posesji i zabezpieczymy je przed ponownym zasiedleniem przez te szkodniki. Oferujemy kompleksową usługę, a elastyczność stosowanych przez nas środków umożliwi Twoim bliskim swobodne korzystanie z pomieszczeń.

Stawiamy na bezpieczeństwo oraz skuteczność deratyzacji. Powierzając nam wykonanie usługi możesz spodziewać się pełnego pozbycia się tych szybko namnażających się zwierząt.

Świadczymy również usługę wyłapywania kretów, by Twój ogród nie tracił przez nie na uroku.